Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Odličovací tamponky z biobavlny v sáčku (10 ks)

NON TOXIC
Neohodnoceno
Značka: Ecodis
299 Kč / ks
Skladem

Jemňoučké tamponky z biobavlny s certifikací GOTS pomohou perfektně odlíčit a vyčistit pleť, aniž by zatěžovaly planetu jednorázovým odpadem. Okraje vykutálených tamponků jsou prošité pěti veselými barvami a hezky pospolu je drží praktická síťka z biobavlny. Tu můžete použít při praní tamponků, jemného prádla nebo k přepravě různých drobností.

Složení: 100 % biobavlna s certifikací GOTS 
 
Průměr tamponku: 9 cm
 
Rozměr sáčku: 28 x 26 cm
 
Balení: 10 tamponků z biobavlny, 1 sáček z biobavlny
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak tamponky Ecodis používat?

Odličování s tamponky Ecodis je stejné jako s těmi běžnými, jen je po použití místo vyhození zkrátka vyperete a s radostí použijete znovu.

Síťka, ve které vám tamponky přijdou, vám usnadní skladování i praní. Pojídací pračky tak budou mít smůlu. Tampónky můžete prát s běžným prádlem na 40-60 °C.

Aby vám vydržely co nejdéle, nepoužívejte na ně aviváž, nebělte je prostředky na bázi chlóru, nečistěte je chemicky, nežehlete a nesušte v sušičce.

Můžu si s tamponky odlakovat i nehty?

Ano, můžete. Upozorňujeme ale, že tamponky zůstanou zabarvené, barva laku se z nich zcela vyprat nedá. Takové tamponky už pak není možné použít na pleť či tělo a bohužel nemají ani tak dlouhou životnost, jako když je budete používat pouze na odličování.

Proč biobavlna?

Bavlna v BIO kvalitě je šetrná nejen k vaší pokožce, ale také k přírodě. Její produkce totiž nezatěžuje životní prostředí ani zdaleka tolik, jako bavlna konvenční.

Biobavlna se pěstuje bez použití geneticky modifikovaných osiv, chemických pesticidů nebo umělých hnojiv, které mohou ve vláknech zůstat a dostat se tak do kontaktu s pokožkou či sliznicí. Běžně pěstovaná bavlna je totiž nejvíce sprejovanou rostlinou světa. Ačkoliv zabírá pouze necelá 3 % ze světově obdělávané půdy, spotřebuje zhruba 25 % všech insekticidů a 10 % všech herbicidů vyrobených na světě.

Vyrobeno v Indii a Turecku.

Certifikováno GOTS