Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Přírodní vlněné koule do sušičky

Novinka NON TOXIC
Neohodnoceno
299 Kč / ks
Skladem

Krásně hebké a měkké prádlo vám zajistí vlněné koule do sušičky a to bez přídavku změkčovadel a dalších chemikálií.

Balení: 3 ks vlněných koulí

Průměr koule: 7 cm (velikost tenisového míčku)

Materiál: 100% přírodní nebělená novozélandská vlna, bez plniv, bez chemie, bez syntetiky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šetrný a ekologický způsob sušení prádla 

Vlněné koule do sušičky jsou vyrobené z 100% ovčí a přidávají se do sušičky spolu s mokrým prádlem. Během sušení se tyto koule pohybují mezi oblečením a pomáhají rovnoměrně rozložit teplo, což urychluje proces sušení. Navíc jejich pohyb mezi oblečením zabraňuje tomu, aby se prádlo slepilo dohromady a vytvářelo nepříjemné chuchvalce.

Výhody vlněných koulí do sušičky jsou nesporné. Jsou vyrobeny z novozélandské ovčí vlny, což zaručuje jejich kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Díky tomu, že zkracují proces sušení o 15-30 %, šetříte nejen čas, ale také energii a peníze za elektrický proud.

Paní Veronika byla jedna z těch, která se rozhodla vyzkoušet vlněné koule do sušičky. Dlouho se potýkala s tím, že její prádlo bylo po sušení tvrdé a zmačkané. Navíc jí vadilo, že musí používat aviváž, která obsahuje chemikálie a zatěžuje životní prostředí. Když se dozvěděla o vlněných koulích do sušičky, rozhodla se je vyzkoušet. Po prvním použití byla paní Veronika nadšená. Její prádlo bylo měkké a voňavé, bez nutnosti použití aviváže. Navíc zjistila, že sušička běžela o něco kratší dobu než obvykle, což jí pomohlo ušetřit energii a peníze.

5 výhod vlněných koulí:

  • 100% přírodní produkt z novozélandské ovčí vlny
  • zkrátí proces sušení o 15-30 % 
  • koule pohlcují zbytkovou vlhkost z prádla
  • při pohybu v bubnu sušičky koule od sebe oddělují prádlo a horký vzduch efektivněji cirkuluje
  • opakovaně použitelné 1000+ cyklů

Jak vlněné koule správně používat

Při používání vlněných koulí do sušičky je důležité dodržovat správný postup. Vložte je do sušičky spolu s čerstvě vypraným prádlem a zapněte požadovaný sušicí program. Po ukončení sušicího programu nechte koule samovolně vyschnout - můžete je klidně nechat i v sušičce při otevřených dvířkách.

Pokud chcete své prádlo provonět, stačí na koule nakapat několik kapek esenciálního oleje. Tím získáte nejen suché, ale také příjemně vonící prádlo.

Přírodní vlněné koule do sušičky jsou tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají šetrný a ekologický způsob sušení prádla. S balením tří kusů budete mít jistotu, že máte dostatek koulí pro efektivní sušení i většího množství prádla. Vyzkoušejte je a přesvědčte se sami o jejich účinnosti!