Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Nahaté deoše (náplně)

NON TOXIC
Neohodnoceno
Značka: Biorythme
249 Kč / ks
Skladem
vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Máte deodoranty od Biorythme vyzkoušené - nebo dokonce už máte doma prázdný obal od velkého (30 g) deoše? A nechcete domů další zbytečný plast? Pak bude "nahatá" náhradní náplň ideální!

Nahatá? Ano, nahatá! Deoš je dodáván bez plastu a je určen ke "vsazení" do 30g obalu od vypotřebovaného deodorantu
Jak nahatý deoš vypadá? Deodorant je dodáván pouze v recy papíře jako tuhý "stick"
Jak na to? Nahatý deodorant se dá jednoduše nasadit do vysouvacího mechanismu již vypotřebovaného obalu od našich 30g deodorantů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyslyšeli jsme přání našich milých zákazníků a jsou tu "nahaté" deoše pro každého, kdo Biorythme deodoranty již zná a nepotřebuje si zbytečně kupovat stále nové a nové obaly.

Deodorant je dodáván zabalený pouze v recyklovaném papíře a vsazení do starého obalu zabere méně než minutu (postup i s videem najdete níže).

 

"Naháči" jsou oproti standardním 30g deodorantům levnější o 10 Kč - proč ne o více?

bio Výroba jednoho "nahatého" deodorantu zabere o 30 % více času než výroba jeho "baleného" protějšku (narozdíl od něho se musí "naháč" ručně vyšroubovat z tuby, kterou používáme jako formu - pak se ještě musí zabalit do ručně vyráběných pytlíčků... fotky z výroby najdete v galerii výše).

bio Není tajemstvím, že na rukodělných výrobcích není nejdražší materiál (a obaly), ale právě poctivá práce živých lidí. Protože jsou naše ruce výrobou "naháčů" zaměstnány mnohem více než "nenaháčů", tyto náplně by měly stát ještě více než standardní deoše.

bio Výrobu a prodej nebalené varianty chápeme jako pomoc přírodě a redukci obalového materiálu. A hlavně jako společný projekt nás všech - Anet a Jenny z Biorythme a všech našich zákazníků. Vy jako zákazníci utratíte možná více peněz, než byste čekali a my jako výrobkyně nevyděláme tolik, kolik bychom měly - kdo na tom ale vydělá, to je příroda a neziskovka, kterou společně podporujeme. A to za to stojí...

 

Časté otázky:

Do jakého obalu je "nahatý" deoš určen?

Naháči jsou určení pouze do obalů od velkých deodorantů (30 g). Pro velikost balení 15 g bezobalová varianta neexistuje.

 

Proč má "nahatý" deoš jen 25 - 28 g (a ne 30 g)?

Výroba naháčů probíhá od začátku do konce ručně, prvně se hmota lije do standardního obalu, který používáme jako formu, ze které se pak ručně vysouvá. Po vysunutí je ještě potřeba deodorant oddělit od vysouvacího mechanismu ("mistička" ve spodku obalu) - právě tímto odloupnutím se část spodku deoše oddrolí a hmotnost se tak sníží.

 

Jak dlouho "nahatý" deoš vydrží nepoužitý v papírovém obalu, ve kterém ho dostanu?

Deodoranty mají spotřebu 12 měsíců, ale vzhledem k zabalení pouze v papíře doporučujeme naháče vsadit do obalu co nejrychleji. Bude tak v té nejlepší možné kondici. Pokud byste ho v papíře přeci jen skladovali delší dobu, dopřejte mu prosím suché, tmavé místo o teplotě ideálně 15 - 20 stupňů (tedy ani lednice ani přímé sluneční záření).

 

Jaký je postup pro vsazení "nahatého" deoše do prázdného obalu?

 Postup (ideálně s nasazenými jednorázovými rukavicemi):

 

1. Naháče do obalu dávejte až po úplném vypotřebování předchozího deoše, měla by být už vidět i "mistička" vysouvacího mechanismu.

2. Točením spodním kolečkem proti směru hodinových ručiček zasuňte "mističku" vysouvacího mechanismu úplně na spod obalu - dokud se nezarazí o dno.

3. Vnitřek i vnějšek obalu dobře vyčistěte pomocí jednorázové papírové utěrky nebo kapesníku, pokud máte denaturovaný líh nebo třeba vodku, můžete kapesník namočit do této jednoduché dezinfekce.

4. Z papírového pytlíčku vyjměte "nahatý" deoš a vybalte ho ještě z papíru.

5. Stick ("nahatý" deodorant) vsaďte dírou dolů do obalu - pomocí jemného tlaku prstů na vršek sticku. Pozor! Stick má na sobě drážky - ty přesně pasují do obalu (je to dobře vidět na videu) - je třeba drážky ctít a trefit se do nich.

6. Hotovo! (ještě můžete sloupnout starou etiketu a nalepit si na obal novou, kterou naleznete v pytlíku).