Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Zubní pasta Sudantha

Neohodnoceno
88 Kč / ks
Skladem

Zubní pasta z ájurvédských bylin bez fluoru.

hmotnost: 80 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží a zdravá ústa

Říká se, že správná ústní hygiena je známkou dobrého zdraví. Zubní pasta LINK Sudantha byla navržena jako směs devíti časem prověřených bylinných složek s využitím nejmodernějších vývojových a výrobních možností. Účinnost zubní pasty LINK Sudantha si získala miliony Srílančanů a úspěšně prošla také vědeckými klinickými studiemi.

Bylinná zubní pasta je vhodná pro každodenní ústní hygienu a péči o dásně, obsahuje extrakty z ájurvédských bylin (vasaka, opíhled skvělý, vrcholák myrobalánový a další) známé svými antibakteriálními vlastnostmi.

Pravidelné a správné čištění pastou Sudantha pomáhá v prevenci tvorby zubního kazu i zubního kamene.

Podle ájurvédské receptury

Rostlinné extrakty obsažené v zubní pastě Sudantha jsou v Ájurvédě dobře známé svým využitím zejména v péči o ústní dutinu a poskytují úlevu od různých problémů. Vykazují kombinaci antibakteriálních, antikeriózních a protizánětlivých účinků. 

Kromě toho se tyto rostlinné extrakty používají při léčbě paradentózy, bolesti zubů, krvácení dásní, citlivosti zubů a bolesti v krku. Tato specifická kombinace společně s pečlivým mechanickým čištěním posiluje dásně, přispívá k prevenci zubních kazů a zabraňuje nepříjemnému zápachu z úst.

Kvalitní produkt od prestižní značky LINK

LINK Natural je značkou inspirovanou Ájurvédou a jinými tradičními systémy medicíny, kdy jsou všechny produkty vyvinuty za pomoci účinného spojení moudrosti starověké Ájurvédy s moderní vědou a špičkovou technologií. 

Produkty značky LINK Natural splňují nejvyšší mezinárodní standardy a mají místním i mezinárodním spotřebitelům přinášet lepší kvalitu života, pevné zdraví a dlouhověkost.

V naší nabídce najdete populární Samahan, který uleví od příznaků nachlazení a oblíbenou zubní pastu Sudantha.

Složení: Alumina, Sorbitol, Aqua, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulphate, Disodium Phosphate, Flavour, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Zingiber Officinale Rhizome Extract, Mimusops Elengi Bark Extract, Syzygium Aromaticum Flower Extract, Terminalia Chebula Fruit Extract, Pongamia Pinnata Root Extract, Acacia Chundra Heartwood Extract, Curcuma, Quercus Infectoria Gall Extract, Piper Nigrum Fruit Extract, Adhatoda Vasica Leaf Extract.

98 % složek je přírodního původu. SLS obsažené v pastě je z kokosu.