Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Aroma difuzér do auta Strom života

Novinka
Neohodnoceno
148 Kč / ks
Skladem

Provoňte auto pomocí aroma difuzéru, do kterého lze nakapat jakýkoli vás oblíbený éterický olej. Vybírejte například již z připravených aroma směsí přímo pro vaší aktuální potřebu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S vůní na cestách

Aroma difuzér do auta udělá radost všem milovníkům vůní éterických olejů, kteří si chtějí zpříjemnit cestování autem. Je možné do nich nakapat váš oblíbený olej, navíc interiér auta příjemně a vkusně ozdobí svým decentním designem.

Na rozdíl od klasických závěsných stromečků s často dráždivou syntetickou vůní nebude aroma difuzér překážet ve výhledu díky své konstrukci pro přichycení na ventilaci auta.

Aroma difuzér funguje za pomoci éterického oleje dle vaší preference, doporučujeme však spíše citrusové vůně, které umí povzbudit koncentraci a dodat energii – vyzkoušejte například směs olejů Radost ze života nebo Příliv energie.

Použití: Otevřete ozdobnou krytku difuzéru a nakapejte na plsťovou podložku 3–5 kapek vašeho oblíbeného éterického oleje. Zavřete kryt a přichyťte difuzér na ventilaci auta. Po nastartování bude procházet vzduch difuzérem, a bude tak šířit vůni do celého vozidla.

Materiál: nerezová ocel/slitina zinku

Velikost: 3 cm x 3 cm x 0,5 cm

Upozornění: Nelze si vybrat barvu plsťové výplně.