Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Osvěžovač vzduchu Detox: 100 ml

Neohodnoceno
Značka: Nobilis Tilia
249 Kč –20 %
detox
249 Kč –20 % 199 Kč / ks
Skladem

Důvod slevy: poslední 1 ks, minimální trvanlivost 10/2023

Jemné aroma citrusů pročistí a zlepší náladu i soustředění

Výrobek je složen z čistě přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervant.

Vhodné pro vegany.

VEGAN

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘEDSTAVENÍ
Pročistěte a provoňte svůj osobní prostor svěží vůní citrusů. Jejich čerstvé aroma vás zbaví napětí a pozvedne náladu. Pomáhá také lépe se soustředit na mentální aktivitu, je proto šikovným pomocníkem při studiu. Směs éterických olejů s antimikrobiálními účinky pomáhá udržovat zdravé domácí prostředí, je tedy vhodný i jako přírodní dezinfekce.
 
JAK SE POUŽÍVÁ

Pomocí rozprašovače stříkněte směs několikrát do vzduchu. Éterické oleje se samovolně rozptýlí do prostředí. Přípravek není určen k aplikaci na tělo. Prosíme dbejte na informace uvedené ve fotogalerii k tomuto výrobku.

KOMU UDĚLÁ RADOST

Všem, kteří touží navodit tvůrčí atmosféru nebo chtějí očistit tělo a mysl. Zároveň je ideálním detoxikačním prostředkem vhodným pro prostory s větším množstvím lidí (ordinace, sportoviště apod.)

KONTRAINDIKACE/UPOZORNĚNÍ

Dráždivý. Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím mýdla a vody. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Dráždivý. Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím mýdla a vody. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. 
 
Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do vody a půdy. Nepoužitý obsah předejte na sběrné místo jako nebezpečný odpad. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do vody a půdy. Nepoužitý obal předejte na sběrné místo jako nebezpečný odpad. 
Hořlavý. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Hořlavý. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. 
 
KOMPLETNÍ SLOŽENÍ
  • Alcohol (rozpouštědlo)
  • Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomerančový sladký)
  • Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový)
  • Citrus Bergamia Peel Oil (éterický olej bergamotový)
  • Limonene*
  • Linalool*
  • Citral*.*- z přírodních éterických olejů.