Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Osvěžovač vzduchu Energie: 100 ml

Neohodnoceno
Značka: Nobilis Tilia
249 Kč –20 %
energie
249 Kč –20 % 199 Kč / ks
Skladem

Důvod slevy: poslední 1 ks, minimální trvanlivost 10/2023

Bylinný životabudič pomáhá při únavě a vyčerpání

Výrobek je složen z čistě přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervant.

Vhodné pro vegany.

VEGAN

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘEDSTAVENÍ
Dobijte svoji energii pomocí esencí zrozených v lůně přírody. Letní tóny bylin a citrusů vás zbaví únavy a napětí, pomůžou zvládnout stres, vyčerpání i nervovou slabost. Směs éterických olejů má zároveň významné antimikrobiální účinky, čistí vzduch od nežádoucích patogenů a posiluje imunitu.
 
JAK SE POUŽÍVÁ
Pomocí rozprašovače stříkněte směs několikrát do vzduchu. Éterické oleje se samovolně rozptýlí do prostředí. Přípravek není určen k aplikaci na tělo. Prosíme dbejte na informace uvedené ve fotogalerii k tomuto výrobku.
 
KOMU UDĚLÁ RADOST
Podpoří každého, komu celková slabost brání užívat si života a kdo potřebuje zvýšit odolnost proti onemocnění či stresu.
 
KONTRAINDIKACE/UPOZORNĚNÍ
nepoužívejte v těhotenství a při kojení  Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. 
Dráždivý. Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím mýdla a vody. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Dráždivý. Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím mýdla a vody. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. 
 
Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do vody a půdy. Nepoužitý obsah předejte na sběrné místo jako nebezpečný odpad. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do vody a půdy. Nepoužitý obal předejte na sběrné místo jako nebezpečný odpad. 
Hořlavý. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Hořlavý. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení.
 
KOMPLETNÍ SLOŽENÍ
  • Alcohol (rozpouštědlo)
  • Mentha Piperita Oil (éterický olej z máty peprné)
  • Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový)
  • Rosmarinus Officialis Leaf Oil (éterický olej z rozmarýnu lékařského)
  • Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed (éterický olej limetkový)
  • Limonene*
  • Linalool*
  • Citral*.*- z přírodních éterických olejů.