Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Palo Santo (dřívka)

Neohodnoceno
124 Kč / ks
Skladem

Palo santo, dřevo získané ze stromů rodu Březule (Bursera spp., konkrétně Bursera graveolens). Jedná se o tropické až subtropické stromy nebo keře vyskytující se od jihozápadu Spojených států severoamerických, přes Mexiko, Střední Ameriku, Karibik až po Peru. Palo Santo podporuje kreativitu a přináší štěstí těm, kteří jsou otevřeni jeho magii. Budete okouzleni příjemnou atmosférou pro uklidnění mysli i těla, atmosférou vhodnou pro meditaci,  relaxaci a odvedení od starostí všedních dní. Dřevo vykuřujte k podpoření spirituality, při meditaci a rozjímání. Jeho příjemnou sladce kokosovou vůní potlačíte negativní vlivy, dosáhnete klidu a vyrovnanosti. 

Hmotnost balení je s odchylkou kvůli obtížnosti navažování cca 18-20 g.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve Španělsku je březule známá jako Palo Santo, v překladu „svaté dřevo“, mýtický strom, o nemž se říká, že roste do samé dokonalosti, a i proto je tak oblíbený a milovaný díky své nebeské vůni a uklidňujícímu účinku.

Vůně: dřevitá - balzámová - sladká - s kokosovými podtóny.

Použití: aromaterapie, pro uklidnění, potlačení stresu a napětí. Obsahové látky mají účinky antiseptické a protizánětlivé. 

Návod k použití: dřívko zapalte, plamínek sfoukněte a nechte pouze doutnat. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Dřeva, kůry, byliny, směsi můžete spalovat i ve vykuřovacích píckách. Nikdy nenechávejte dřívko doutnat bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Upozornění: dřevo používejte zásadně jen pro účely vykuřování.