Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Šalvěj bílá (vykuřovací svazek)

Neohodnoceno
156 Kč / ks
Skladem

Sušená nať bílé šalvěje (Salvia apiana) ve formě vykuřovacího svazku, původem z jihozápadu Spojených států a severozápadu Mexika. Provoňte a osvěžte si prostředí kafrovou, bylinnou vůní bílé šalvěje. Bílá šalvěj je jednou z nejposvátnějších bylin, tradičně používaná pro podpůrné, očistné a ochranné rituály. Používá se k potlačení negativní energie, posílení energie pozitivní. Vykuřování bílou šalvějí osvěží vzduch a může přinést úlevu při nachlazení, rýmě a potížích dýchacích cest. 

Vykuřovací svazek má cca 12 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně: kafrová - bylinná - intenzivní. 

Použití: aromaterapie, k podpoře úlevy při nachlazení, rýmě a potížích dýchacích cest, pro uvolnění mysli, relaxaci a odpočinek. 

Dobíjení podpůrných kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež pomáhají harmonizovat jednotlivé čakry. Směs lze ale použít pro všechny podpůrné kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení podpůrných kamenů.

Upozornění: tuto nať používejte zásadně jen pro účely vykuřování.

Používejte nejlépe nádobky, určené k účelům vykuřování, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.