Jsme bezobalový prodej v Olomouci. Zboží nezasíláme, e-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení :-)

Lotosový svícen

Novinka
Neohodnoceno
299 Kč / ks
Skladem

Fialový svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku pro korunní čakru. Fialová barva symbolizuje tvořivost, nové začátky a poznání. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Fialová je barvou korunní čakry – Sahasrara. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.

Čajová svíčka není součástí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou fialovou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Fialová/ametystová barva je symbolem tvořivosti, vnímání, sebepoznání a porozumění. Fialové paprsky spojují čas, jsou přechodem mezi končícím starým a počínajícím novým rokem, ohlašují nástup zimy, jsou spojením mezi počátkem a koncem, dotváří velký kruh života.
Na jaře jsme opět připraveni na nové začátky, nová poznání. Fialová je barvou lidí narozených v době, kdy starý rok odchází a nový rok dosahuje zimního slunovratu, tj. 22. prosince až 20. ledna, lidí narozených ve znamení Kozoroha, a ametystová náleží lidem narozeným ve znamení Střelce, tj. 23. listopadu až 21. prosince.
Fialová v sobě kombinuje ohnivou vášeň červeného paprsku a intuici fialové barvy. Pomáhá nahlédnout do našich emocí a logiky, je barvou porozumění a sebepoznání.
 
Fialová barva nám pomáhá najít správnou cestu pro budoucnost, najít porozumění a posílit vnímání důsledků našich rozhodnutí. Je důležitá pro poznání, osvícení, sebeúctu, posílení vlastních poznatků a překonání domýšlivosti.

Fialová a ametystová ve Feng Shui symbolizuje energii ohně, energii nadšení, tepla, vášně, vřelosti, světla a aktivity. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.
Energie ohně je živá a silná.Vnáší do života energii slunce a ohně, podporuje pozitivní myšlení a chuť do života.